СВОЙ ДОМ, МЧП

Товары для здоровья, жидкая изоляция ШАТТЛ, аксессуары и принадлежности для выпечки

СВОЙ ДОМ, МЧП
Киев, проспект Голосеевский, 97А

Жидкая керамическая латексная теплоизоляция "ШАТТЛ Стандарт" для фасадов и различных поверхностей, 1 л

130 грн
Купить
Код 111651
Поставщик СВОЙ ДОМ, МЧП
Сайт поставщика sviy-dim.com.ua
Страна производитель Украина
Единица измерения
Оценка

Описание

«ШАТТЛ» – економія тепла та коштів!

У той час, коли в Україні представлено всі види теплоізоляції, приватникита будівельники продовжують використовувати ізоляційні матеріали, не враховуючи їх особливостей і рекомендацій виробників. Як наслідок, споживачі не отримують відчутного позитивного результату, втрачають довіру до всіх видів утеплювачівта й до самої ідеї в цілому. Відцього страждають і самі виробники, і люди, які живутьу недобросовісно або неправильно утеплених домівках.

Таке популярне сьогодні утеплення пінопластом дозволяє хіба що ненабагато поліпшити комфортність проживання у квартирі, при цьому ефект реальної економії тепла близький до нуля. Особливо це стосується квартир старого житлового фонду. Фактично, утеплюючись у такий спосіб, можна уникнути хіба що промерзання стін. Враховуючи схильність до руйнування пінопласту від нагріву, його горючість і жахливі екологічні показники, використання такої застарілої і шкідливої технології в 21 столітті підлягає великому сумніву.

Серед недоліків мінераловатних утеплювачів потрібно відзначити: втрату теплоізоляційних властивостей після намокання, усадку й руйнування матеріалу в осінньо-зимовий період, вміст токсичних компонентів.

Комплексна термомодернізація об'єктів житлового і цивільного будівництва, найсучасніші та екологічні технології – безальтернативна дорога, яку в будь-якому разі доведеться пройти нашій державі. Саме тому ми взяли на озброєння новітню технологію ізоляції, яка колись була розроблена NASA для космічних кораблів «Шаттл», а потім перейшла до галузей промисловості та будівництва. У співпраці зукраїнськими вченими ця технологія була поліпшена і допрацьована. Так ми впровадили і почали виробляти систему рідкої ізоляції, нанопокриття (нанофарбу) «ШАТТЛ» – Шумоізоляційний Атмосферостійкий Теплоізоляційний Термостійкий Латекс. Покриття призначене для теплоізоляції, гідроізоляції, звукоізоляції споруд промислового і комунального призначення. Використовується як для зовнішніх, так і внутрішніх поверхонь. Однією з основних переваг цього покриття є світловідбиваючий ефект (ефект подвійного теплового дзеркала), який дозволяє покриттю віддзеркалювати до 95% активного сонячного випромінювання. Завдяки цьому поверхні, покриті «ШАТТЛ», не перегріваються, у спекотний період відбувається реальна економія на кондиціонуванні будівель. Якщо системо « ШАТТЛ» покрити внутрішню і зовнішню поверхні, виникає так званий ефект термоса,коли до споруди не  потрапляє зовні тепло чи  холод , а  також у  внутрішньому  об’ємі  споруди зберігаються необхідні  теплові показники.

 

У первинному вигляді покриття має такі ознаки: це  рідка , в’язка  суміш світло-сірого або умовно білого кольору. Завдяки цьому є можливість надати покриттю « ШАТТЛ» будь-якого кольору за бажанням замовника. До складу суспензії входять спеціальні латексні сополімери з диспергованими в них пустотілими мікросферами, а також необхідні кремнійорганічні  домішки. Всі компоненти покриття є екологічно чистими і нешкідливими для людини. Після полімеризації «ШАТТЛ» утворює міцну й еластичну плівку, товщина якої може бути від 1 до 3-х і більше мм , залежно від вимог до необхідного шару теплової ізоляції ( один шар покриття при нанесенні пензлем дорівнює , приблизно 0 .3 мм ). Володієчудовою адгезією до всіх відомих будівельних матеріалів і наноситься на поверхню будь-якої геометричної форми. Покриття не втрачає властивостей навіть при температурах від-60С до +300 С. Температура нанесення і зберіганняне нижча за +5 С.При застосуванні покриття в житлових приміщеннях виключається утворення конденсату і грибкових утворень на стінах.Також «ШАТТЛ» забезпечує ефективний  вітрозахист стін та захист від корозії металевих поверхонь. Економія енергії , тільки за рахунок  самостійного використання покриття «ШАТТЛ» , може становити  від 30 до 40 %. Гарантійний термін експлуатації покриття ­ 10 років, але реальний термін використання може бути набагато вищим.

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Утепление, термоизоляция

Теплоизоляция пенополиуретанами

Овощехранилищ, ангаров, камер

067-442-53-16, 096-599-69-34
Утеплитель для труб

Базальт, Каучук, ППУ

Большой выбор. Доставка!

ukrstk.com.ua
Сучасне утеплення

Професійно з гарантією

Ефективно на протязі 50 років

ДОКЛАДНІШЕ
Надежная гидроизоляция

Высокоэффективная термоизоляция

Цельномонолитно и герметично

Есть вопросы - спрашивайте здесь
Монолітне утеплення

Гроші зберігаюча технологія

Екологічна безшовна теплоізоляція

= ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ =
Теплоизоляция ППУ

Бесшовно, монолитно, герметично

Срок эксплуатации более 50 лет

УЗНАЙТЕ БОЛЬШЕ ЗДЕСЬ
теплоизоляция напыляемыми

Пенополиуретанами овощехранилищ

Гарантия качества, опыт

067-442-53-16, 096-599-69-34
Тепло, гидроизоляция

Напыляемыми пенополиуретанами

Утепление, термоизоляция

067-442-53-16, 096-599-69-34
Якісна довговічна ізоляція

Термомодернізація овочесховищ

морозильних камер, сушок та ін.

Досвід Якість Гарантія ДИВИТИСЬ ТУТ