СВОЙ ДОМ, МЧП
СВОЙ ДОМ, МЧП
Киев, проспект Голосеевский, 97А

Жидкая керамическая латексная теплоизоляция- нанокраска ШАТТЛ Стандарт для фасадов и различных поверхностей, 10 л

1200 грн
Купить
Ед. изм. 10л
Поставщик СВОЙ ДОМ, МЧП
Сайт поставщика sviy-dim.com.ua
Производитель СВОЙ ДОМ (Украина, Киев)
Оценка

Описание

Рідка теплоізоляція «ШАТТЛ» – економія тепла та коштів!

У той час, коли в Україні представлено всі види теплоізоляції, приватникита будівельники продовжують використовувати ізоляційні матеріали, не враховуючи їх особливостей і рекомендацій виробників. Як наслідок, споживачі не отримують відчутного позитивного результату, втрачають довіру до всіх видів утеплювачівта й до самої ідеї в цілому. Відцього страждають і самі виробники, і люди, які живутьу недобросовісно або неправильно утеплених домівках.

Таке популярне сьогодні утеплення пінопластом дозволяє хіба що ненабагато поліпшити комфортність проживання у квартирі, при цьому ефект реальної економії тепла близький до нуля. Особливо це стосується квартир старого житлового фонду. Фактично, утеплюючись у такий спосіб, можна уникнути хіба що промерзання стін. Враховуючи схильність до руйнування пінопласту від нагріву, його горючість і жахливі екологічні показники, використання такої застарілої і шкідливої технології в 21 столітті підлягає великому сумніву.

Серед недоліків мінераловатних утеплювачів потрібно відзначити: втрату теплоізоляційних властивостей після намокання, усадку й руйнування матеріалу в осінньо-зимовий період, вміст токсичних компонентів.

Комплексна термомодернізація об'єктів житлового і цивільного будівництва, найсучасніші та екологічні технології – безальтернативна дорога, яку в будь-якому разі доведеться пройти нашій державі. Саме тому ми взяли на озброєння новітню технологію ізоляції, яка колись була розроблена NASA для космічних кораблів «Шаттл», а потім перейшла до галузей промисловості та будівництва. У співпраці зукраїнськими вченими ця технологія була поліпшена і допрацьована. Так ми впровадили і почали виробляти систему рідкої ізоляції, нанопокриття (нанофарбу) «ШАТТЛ» – Шумоізоляційний Атмосферостійкий Теплоізоляційний Термостійкий Латекс. Покриття призначене для теплоізоляції, гідроізоляції, звукоізоляції споруд промислового і комунального призначення. Використовується як для зовнішніх, так і внутрішніх поверхонь. Однією з основних переваг цього покриття є світловідбиваючий ефект (ефект подвійного теплового дзеркала), який дозволяє покриттю віддзеркалювати до 95% активного сонячного випромінювання. Завдяки цьому поверхні, покриті «ШАТТЛ», не перегріваються, у спекотний період відбувається реальна економія на кондиціонуванні будівель. Якщо системо « ШАТТЛ» покрити внутрішню і зовнішню поверхні, виникає так званий ефект термоса,коли до споруди не  потрапляє зовні тепло чи  холод , а  також у  внутрішньому  об’ємі  споруди зберігаються необхідні  теплові показники.

 

У первинному вигляді покриття має такі ознаки: це  рідка , в’язка  суміш світло-сірого або умовно білого кольору. Завдяки цьому є можливість надати покриттю « ШАТТЛ» будь-якого кольору за бажанням замовника. До складу суспензії входять спеціальні латексні сополімери з диспергованими в них пустотілими мікросферами, а також необхідні кремнійорганічні  домішки. Всі компоненти покриття є екологічно чистими і нешкідливими для людини. Після полімеризації «ШАТТЛ» утворює міцну й еластичну плівку, товщина якої може бути від 1 до 3-х і більше мм , залежно від вимог до необхідного шару теплової ізоляції ( один шар покриття при нанесенні пензлем дорівнює , приблизно 0 .3 мм ). Володієчудовою адгезією до всіх відомих будівельних матеріалів і наноситься на поверхню будь-якої геометричної форми. Покриття не втрачає властивостей навіть при температурах від-60С до +300 С. Температура нанесення і зберіганняне нижча за +5 С.При застосуванні покриття в житлових приміщеннях виключається утворення конденсату і грибкових утворень на стінах.Також «ШАТТЛ» забезпечує ефективний  вітрозахист стін та захист від корозії металевих поверхонь. Економія енергії , тільки за рахунок  самостійного використання покриття «ШАТТЛ» , може становити  від 30 до 40 %. Гарантійний термін експлуатації покриття ­ 10 років, але реальний термін використання може бути набагато вищим.

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
DRIZORO, MAPEI, SIKA

Качественная гидроизоляция

Цены от производителя

(067) 313-25-22
Пенополиуретан ППУ

Качественно, эффективно, долговечно

Экономия Вашых денег на отоплении

www.edvans.com.ua
Гидроизоляция Ceresit

Цены от производителя

Бесплатные консультации

(067) 313-25-22
Гидроизоляция навсегда

Консультации, качество, доставка

Всегда в наличии - низкие цены

067-342-50-12, 050-373-17-07
Утепление пенополиуретаном

Бесшовная технология напылением

Высокоэффективная термоизоляция

ППУ ПРОФИТ
Hygrostop - Гидроизоляция

Материалы проверенные временем

Отличное качество. Покупайте У Нас!

067-342-50-12, 050-373-17-07
Клеи, Герметики

Качественно, недорого

Силиконы. Доставка по Украине

(068) 746-08-13 со склада в Одессе
Мастики, гидроизоляция

Высокое качество, быстрый сервис

Цена от производителя, доставка

063-237-26-49, 050-311-50-72
Теплоизоляция полиуретаном

Быстро, качественно!

Немецкий материал

edvans.com.ua
Качественная Гидроизоляция

Низкая цена, высокое качество

Большой ассортимент - доставка

067-342-50-12, 050-373-17-07