СВОЙ ДОМ, МЧП

Товары для здоровья, жидкая изоляция ШАТТЛ, аксессуары и принадлежности для выпечки

СВОЙ ДОМ, МЧП
Киев, проспект Голосеевский, 97А

Жидкая керамическая латексная теплоизоляция- нанокраска ШАТТЛ Стандарт для фасадов и различных поверхностей, 10 л

1200 грн
Купить
Код 111650
Поставщик СВОЙ ДОМ, МЧП
Сайт поставщика sviy-dim.com.ua
Страна производитель Украина
Единица измерения 10л
Оценка

Описание

Рідка теплоізоляція «ШАТТЛ» – економія тепла та коштів!

У той час, коли в Україні представлено всі види теплоізоляції, приватникита будівельники продовжують використовувати ізоляційні матеріали, не враховуючи їх особливостей і рекомендацій виробників. Як наслідок, споживачі не отримують відчутного позитивного результату, втрачають довіру до всіх видів утеплювачівта й до самої ідеї в цілому. Відцього страждають і самі виробники, і люди, які живутьу недобросовісно або неправильно утеплених домівках.

Таке популярне сьогодні утеплення пінопластом дозволяє хіба що ненабагато поліпшити комфортність проживання у квартирі, при цьому ефект реальної економії тепла близький до нуля. Особливо це стосується квартир старого житлового фонду. Фактично, утеплюючись у такий спосіб, можна уникнути хіба що промерзання стін. Враховуючи схильність до руйнування пінопласту від нагріву, його горючість і жахливі екологічні показники, використання такої застарілої і шкідливої технології в 21 столітті підлягає великому сумніву.

Серед недоліків мінераловатних утеплювачів потрібно відзначити: втрату теплоізоляційних властивостей після намокання, усадку й руйнування матеріалу в осінньо-зимовий період, вміст токсичних компонентів.

Комплексна термомодернізація об'єктів житлового і цивільного будівництва, найсучасніші та екологічні технології – безальтернативна дорога, яку в будь-якому разі доведеться пройти нашій державі. Саме тому ми взяли на озброєння новітню технологію ізоляції, яка колись була розроблена NASA для космічних кораблів «Шаттл», а потім перейшла до галузей промисловості та будівництва. У співпраці зукраїнськими вченими ця технологія була поліпшена і допрацьована. Так ми впровадили і почали виробляти систему рідкої ізоляції, нанопокриття (нанофарбу) «ШАТТЛ» – Шумоізоляційний Атмосферостійкий Теплоізоляційний Термостійкий Латекс. Покриття призначене для теплоізоляції, гідроізоляції, звукоізоляції споруд промислового і комунального призначення. Використовується як для зовнішніх, так і внутрішніх поверхонь. Однією з основних переваг цього покриття є світловідбиваючий ефект (ефект подвійного теплового дзеркала), який дозволяє покриттю віддзеркалювати до 95% активного сонячного випромінювання. Завдяки цьому поверхні, покриті «ШАТТЛ», не перегріваються, у спекотний період відбувається реальна економія на кондиціонуванні будівель. Якщо системо « ШАТТЛ» покрити внутрішню і зовнішню поверхні, виникає так званий ефект термоса,коли до споруди не  потрапляє зовні тепло чи  холод , а  також у  внутрішньому  об’ємі  споруди зберігаються необхідні  теплові показники.

 

У первинному вигляді покриття має такі ознаки: це  рідка , в’язка  суміш світло-сірого або умовно білого кольору. Завдяки цьому є можливість надати покриттю « ШАТТЛ» будь-якого кольору за бажанням замовника. До складу суспензії входять спеціальні латексні сополімери з диспергованими в них пустотілими мікросферами, а також необхідні кремнійорганічні  домішки. Всі компоненти покриття є екологічно чистими і нешкідливими для людини. Після полімеризації «ШАТТЛ» утворює міцну й еластичну плівку, товщина якої може бути від 1 до 3-х і більше мм , залежно від вимог до необхідного шару теплової ізоляції ( один шар покриття при нанесенні пензлем дорівнює , приблизно 0 .3 мм ). Володієчудовою адгезією до всіх відомих будівельних матеріалів і наноситься на поверхню будь-якої геометричної форми. Покриття не втрачає властивостей навіть при температурах від-60С до +300 С. Температура нанесення і зберіганняне нижча за +5 С.При застосуванні покриття в житлових приміщеннях виключається утворення конденсату і грибкових утворень на стінах.Також «ШАТТЛ» забезпечує ефективний  вітрозахист стін та захист від корозії металевих поверхонь. Економія енергії , тільки за рахунок  самостійного використання покриття «ШАТТЛ» , може становити  від 30 до 40 %. Гарантійний термін експлуатації покриття ­ 10 років, але реальний термін використання може бути набагато вищим.

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложенияРекламные ссылки
Якісна довговічна ізоляція

Термомодернізація овочесховищ

морозильних камер, сушок та ін.

Досвід Якість Гарантія ДИВИТИСЬ ТУТ
Сучасне утеплення

Професійно з гарантією

Ефективно на протязі 50 років

ДОКЛАДНІШЕ
Монолітне утеплення

Гроші зберігаюча технологія

Екологічна безшовна теплоізоляція

= ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ =
Надежная гидроизоляция

Высокоэффективная термоизоляция

Цельномонолитно и герметично

Есть вопросы - спрашивайте здесь